Promocyjne pakiety zabiegów

Zapraszamy Państwa do nowoczesnej bazy zabiegowej w SU Zimowit. Poniższe ceny pakietów nie obejmują noclegów oraz wyżywienia. Pakiety w zależności od zdrowia pacjenta oraz rodzaju zabiegów mogą być realizowane w ciągu jednego dnia lub w ciągu paru dni. Sposób ordynacji zabiegów określa lekarz podczas wizyty po przyjeździe pacjenta. Cena wizyty lekarskiej zawiera się w cenie pakietu przy zakupie minimum 5 sztuk.

 • Pakiet I

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż wibracyjny na materacu, okłady borowinowe, kąpiel czterokomorową z wykorzystaniem prądu galwanicznego, faradycznego lub diadynamicznego, gimnastykę przyrządową, kurację pitną, kąpiel igliwiową

  Cena zwykła: 68 pln
  Cena Pakietu I: 61 pln

 • PAKIET II

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel wirową kkd i kręgosłupa z wykorzystaniem mineralnej wody leczniczej, elektroterapię, gimnastykę grupową, kąpiel borowinową, masaż klasyczny częściowy, masaż podwodny częściowy, kurację pitną,

  Cena zwykła: 106 pln
  Cena Pakietu II: 96 pln

 • PAKIET III

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel relaksacyjną w algach, masaż wibracyjny na fotelu, gimnastykę indywidualną w wodzie, kąpiel perełkową, kurację pitną

  Cena zwykła: 104 pln
  Cena Pakietu III: 93 pln

 • PAKIET IV

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż podwodny, gimnastykę indywidualną w wodzie, kurację pitną, kąpiel solankową w wannie z hydromasażem, masaż klasyczny częściowy,

  Cena zwykła: 125 pln
  Cena Pakietu IV: 112 pln

 • PAKIET V

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: Nordic Walking prowadzony przez instruktora, masaż podwodny, gimnastykę na przyrządach, masaż klasyczny częściowy, kąpiel perełkową, kurację pitną,

  Cena zwykła: 75 pln
  Cena Pakietu V: 67 pln

 • PAKIET VI

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: elektroterapię, okłady borowinowe, kąpiel wirową kończyn dolnych i kręgosłupa, -masaż klasyczny częściowy, gimnastykę grupową.

  Cena zwykła: 73 pln
  Cena Pakietu VI: 65 pln

 • PAKIET VII

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: Nordic Walking z instruktorem, bicze szkockie, gimnastykę indywidualną w wodzie, masaż podwodny, kąpiel relaksacyjną w algach, kurację pitną, masaż klasyczny całościowy.

  Cena zwykła: 237 pln
  Cena Pakietu VII: 213 pln

 • PAKIET VIII

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż podwodny, gimnastykę indywidualną w wodzie, masaż klasyczny całościowy ,gimnastykę przyrządowa.

  Cena zwykła: 190 pln
  Cena Pakietu VIII: 171 pln

 • PAKIET IX

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: gimnastykę indywidualna w wodzie, masaż podwodny, kąpiel relaksacyjną w algach

  Cena zwykła: 100 pln
  Cena Pakietu IX: 90 pln

 • PAKIET X

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: gimnastykę indywidualną w wodzie, masaż klasyczny całościowy, gimnastykę przyrządową.

  Cena zwykła: 170 pln
  Cena Pakietu X: 153 pln

 • PAKIET XI

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel wirową kończyn dolnych i kręgosłupa, masaż klasyczny częściowy, gimnastykę indywidualną w wodzie.

  Cena zwykła: 85 pln
  Cena Pakietu XI: 76 pln

 • PAKIET XII

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel relaksacyjną w algach, masaż wibracyjny na fotelu, gimnastykę indywidualną w wodzie.

  Cena zwykła: 89 pln
  Cena Pakietu XII: 80 pln

 • PAKIET XIII

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż podwodny, gimnastykę indywidualną w wodzie, kurację pitną, kąpiel solankową w wannie z hydromasażem.

  Cena zwykła: 105 pln
  Cena Pakietu XIII: 95 pln

 • PAKIET XIV

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: kurację pitną, kąpiel igliwiową, masaż wibracyjny na materacu.

  Cena zwykła: 25 pln
  Cena Pakietu XIV: 22 pln

 • PAKIET XV

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż wibracyjny na materacu, gimnastykę indywidualną w wodzie, kąpiel igliwiową.

  Cena zwykła: 75 pln
  Cena Pakietu XV: 67 pln

 • PAKIET XVI

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: Nordic Walking z instruktorem, bicze szkockie, gimnastykę indywidualną w wodzie,

  Cena zwykła: 77 pln
  Cena Pakietu XVI: 69 pln

 • PAKIET XVII

  W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel relaksacyjną w algach, kurację pitną, masaż wibracyjny na materacu.

  Cena zwykła: 35 pln
  Cena Pakietu XVII: 31 pln

Oferta jest wzbogacona o nowe usługi realizowane w Sanatorium Uzdrowiskowym "Zimowit" w ramach realizacji projektu: Modernizacja pawilonu II Sanatorium Uzdrowiskowego Zimowit w Dusznikach-Zdroju wraz z budową bazy zabiegowej.

Projekt jest współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 pt.

256