Aktualności

1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19 04.2018
Ruszył projekt Rzecznika Praw Pacjenta, w ramach którego specjaliści z różnych dziedzin wraz z ekspertami będą udzielać telefonicznych porad, informacji oraz wsparcia dotyczącego określonych chorób.
Więcej na temat: ŁĄCZY NAS PACJENT
29 03.2018
W dniach 23.03. - 25.03. odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie w Katowicach.
Więcej na temat: SANATORIA DOLNOŚLĄSKIE NA TARGACH W KATOWICACH
29 03.2018
Już za kilka dni Święta Wielkiej Nocy. Chcąc podzielić się nastrojem Zmartwychwstania, wychowankowie z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Nowym Siodle odwiedzili pensjonariuszy ZOL "Waligóra" w Sokołowsku.
Więcej na temat: WIELKANOCNE SPOTKANIE
07 03.2018
Dzięki uprzejmości Pana Ryszarda Kułaka- Dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu, spółka Sanatoria Dolnośląskie otrzymała nieodpłatnie, wyłączony z eksploatacji, ambulans do przewozu pacjentów.
Więcej na temat: TRANSPORT PACJENTÓW W SPÓŁCE MOŻLIWY WŁASNYM AMBULANSEM
23 02.2018
Z przyjemnością informujemy, że kopuła w ogrodzie zimowym przy Białym Orle w Sokołowsku została zmodernizowana. Remont palmiarni obejmuje kilka zadań, z których najtrudniejsze było odrestaurowanie kopuły.
Więcej na temat: NOWA KOPUŁA W PALMIARNI PRZY BIAŁYM ORLE
18 01.2018
Dzięki inicjatywie Fundacji im. Św. Męczennicy Elżbiety Fiodorowny w Sokołowsku oraz zaangażowaniu Sołectwa Sokołowska, w sobotę 13 stycznia w Dolnośląskim Ośrodku Opieki Międzypokoleniowej "Biały Orzeł", odbył się koncert noworoczny. Wydarzenie otworzył o. Eugeniusz Cebulski opowiadając o Starym Nowym Roku obchodzonym przez osoby prawosławne.
Więcej na temat: POLSKO-UKRAIŃSKIE KOLĘDOWANIE
19 12.2017
Pod takim hasłem w sobotę 16 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie opłatkowe w S.U. "AZALIA" w Szczawnie-Zdroju. Na to szczególne wydarzenie została zaproszona Diakonia Muzyczna z parafii p.w. Świętej Rodziny w Wałbrzychu. Uczestnikami spotkania byli kuracjusze z ostatniego w tym roku turnusu NFZ oraz pozostali goście S.U. "Azalia".
Więcej na temat: AZALIOWE POPOŁUDNIE Z KOLĘDĄ
19 12.2017
Tradycyjnie w grudniu, w siedzibie spółki "Sanatoria Dolnośląskie" odbywa się spotkanie opłatkowe. W tym roku, 15 grudnia Prezes Zarządu, pracownicy oraz zaproszeni goście spotkali się w Sokołowsku, by wzajemnie podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia na nadchodzący rok.
Więcej na temat: SPOTKANIE WIGILIJNE
12 12.2017
Plebiscyt Gospodarczy "Kobiece Twarze" jest wydarzeniem, w którym po raz kolejny wzięła udział spółka "Sanatoria Dolnośląskie". Miło nam również podzielić się informacją, że Prezes Zarządu- Barbara Grzegorczyk ponownie została zaproszona do ścisłego grona kapituły plebiscytu.
Więcej na temat: KOBIECE TWARZE 2017
12 12.2017
06 grudnia kojarzony jest, szczególne przez dzieci, z prezentami i wizytą Świętego Mikołaja. W tym roku Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, odwiedził również pacjentów w zakładach opiekuńczo-leczniczych w Sokołowsku, wręczając każdemu czekoladowy upominek. Zaskoczenie oraz radość na twarzach pensjonariuszy były bezcennymi chwilami.
Więcej na temat: MIKOŁAJ U PACJENTÓW W SOKOŁOWSKU
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12