Aktualności

1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
23 02.2018
Z przyjemnością informujemy, że kopuła w ogrodzie zimowym przy Białym Orle w Sokołowsku została zmodernizowana. Remont palmiarni obejmuje kilka zadań, z których najtrudniejsze było odrestaurowanie kopuły.
Więcej na temat: NOWA KOPUŁA W PALMIARNI PRZY BIAŁYM ORLE
18 01.2018
Dzięki inicjatywie Fundacji im. Św. Męczennicy Elżbiety Fiodorowny w Sokołowsku oraz zaangażowaniu Sołectwa Sokołowska, w sobotę 13 stycznia w Dolnośląskim Ośrodku Opieki Międzypokoleniowej "Biały Orzeł", odbył się koncert noworoczny. Wydarzenie otworzył o. Eugeniusz Cebulski opowiadając o Starym Nowym Roku obchodzonym przez osoby prawosławne.
Więcej na temat: POLSKO-UKRAIŃSKIE KOLĘDOWANIE
19 12.2017
Pod takim hasłem w sobotę 16 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie opłatkowe w S.U. "AZALIA" w Szczawnie-Zdroju. Na to szczególne wydarzenie została zaproszona Diakonia Muzyczna z parafii p.w. Świętej Rodziny w Wałbrzychu. Uczestnikami spotkania byli kuracjusze z ostatniego w tym roku turnusu NFZ oraz pozostali goście S.U. "Azalia".
Więcej na temat: AZALIOWE POPOŁUDNIE Z KOLĘDĄ
19 12.2017
Tradycyjnie w grudniu, w siedzibie spółki "Sanatoria Dolnośląskie" odbywa się spotkanie opłatkowe. W tym roku, 15 grudnia Prezes Zarządu, pracownicy oraz zaproszeni goście spotkali się w Sokołowsku, by wzajemnie podzielić się opłatkiem i złożyć życzenia na nadchodzący rok.
Więcej na temat: SPOTKANIE WIGILIJNE
12 12.2017
Plebiscyt Gospodarczy "Kobiece Twarze" jest wydarzeniem, w którym po raz kolejny wzięła udział spółka "Sanatoria Dolnośląskie". Miło nam również podzielić się informacją, że Prezes Zarządu- Barbara Grzegorczyk ponownie została zaproszona do ścisłego grona kapituły plebiscytu.
Więcej na temat: KOBIECE TWARZE 2017
12 12.2017
06 grudnia kojarzony jest, szczególne przez dzieci, z prezentami i wizytą Świętego Mikołaja. W tym roku Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami, odwiedził również pacjentów w zakładach opiekuńczo-leczniczych w Sokołowsku, wręczając każdemu czekoladowy upominek. Zaskoczenie oraz radość na twarzach pensjonariuszy były bezcennymi chwilami.
Więcej na temat: MIKOŁAJ U PACJENTÓW W SOKOŁOWSKU
24 11.2017
Z przyjemnością pragniemy poinformować o ponownym uzyskaniu przez Spółkę "Sanatoria Dolnośląskie" dwóch Certyfikatów ISO. Spółka pomyślnie przeszła audyt certyfikujący świadczonych usług medycznych we wszystkich jednostkach...
Więcej na temat: SPÓŁKA UZYSKAŁA CERTYFIKATY ISO
24 11.2017
Święto 11 listopada jest szczególnym dniem dla wszystkich Polaków. Z tej okazji uczniowie ze szkoły w Sokołowsku odwiedzili pensjonariuszy w "Białym Orle" oraz "Waligórze" Sokołowsku...
Więcej na temat: ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
30 10.2017
Październik i listopad są szczególnymi miesiącami dla większości seniorów. To właśnie wtedy odbywają się liczne imprezy związane z Międzynarodowym Dniem Osób Starszych oraz Światowym Dniem Seniora.
Więcej na temat: SENIORALIA W 'BIAŁYM ORLE' W SOKOŁOWSKU
20 09.2017
Jesienny czas jest wyjątkowy nie tylko ze względu na swoją pogodową aurę, ale również z powodu licznie organizowanych Dni Seniora. W każdym większym mieście w okresie od września do października odbywa się wiele wydarzeń skierowanych głównie do osób starszych.
Więcej na temat: DNI SENIORA
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12