Aktualności

18 01.2018
Dzięki inicjatywie Fundacji im. Św. Męczennicy Elżbiety Fiodorowny w Sokołowsku oraz zaangażowaniu Sołectwa Sokołowska, w sobotę 13 stycznia w Dolnośląskim Ośrodku Opieki Międzypokoleniowej "Biały Orzeł", odbył się koncert noworoczny. Wydarzenie otworzył o. Eugeniusz Cebulski opowiadając o Starym Nowym Roku obchodzonym przez osoby prawosławne. Przywitał wszystkich przybyłych gości, podziękował za organizację przedsięwzięcia, jednak wyjątkowo ciepłe słowa skierował do pensjonariuszy ośrodka mówiąc- "Seniorzy, Wy jesteście skarbem Sokołowska".

Po części oficjalnej rozpoczął się bogaty program artystyczny. Na początku wystąpił zespół dziecięcy Bel Canto z Wrocławia, który zaśpiewał zarówno polskie, jak i ukraińskie kolędy- szczedriwki. W wydarzeniu wzięli udział również lokalni wykonawcy tj. uczniowie z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Sokołowsku, młodzież z Publicznego Gimnazjum w Mieroszowie, Chór Nadzieja z Sokołowska oraz Pan Hajduk.

Serdecznie dziękujemy w imieniu własnym oraz pacjentów za przepiękny koncert, który dostarczył nam wiele pozytywnych wrażeń. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz wspaniałym wykonawcom za trud, dobrą wolę, ale przede wszystkim wykonanie przepięknych utworów muzycznych, które na długi czas zostaną w naszej pamięci.
12