JUBILEUSZ 10-LECIA SPÓŁKI

04.07.2018
JUBILEUSZ 10-LECIA SPÓŁKI

Data 29 czerwca 2018 na długo zapadnie w pamięci Zarządu Spółki oraz pracowników, ponieważ właśnie tego dnia obchodzony był jubileusz 10-lecia spółki „Sanatoria Dolnośląskie”.

Uroczystość odbyła się w Zamku Książ w Wałbrzychu i rozpoczęła się przywitaniem gości przez Barbarę Grzegorczyk- Prezes Zarządu. Pani Prezes przypomniała i podsumowała minione 10-lecie, dodatkowo w trakcie przemówienia nie zabrakło ciepłych słów i podziękowań dla personelu. Szczególne wyrazy wdzięczności padły w stronę personelu medycznego za zaangażowanie w trudną, codzienną pracę. Podczas jubileuszu nie zabrakło również gratulacji oraz życzeń w stronę Pani Prezes od zaproszonych gości oraz pracowników spółki. Po części oficjalnej odbyło się poczęstowanie tortem, a także losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Zarząd Spółki.

Serdecznie dziękujemy Pani Prezes za możliwość uczestniczenia w jubileuszu oraz jeszcze raz życzymy pomyślności, niegasnącego zapału oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczanych sobie celów. Niech kolejne lata przynoszą same sukcesy oraz dają satysfakcję z pełnionej funkcji.

Galeria