Nasze pielęgniarki otrzymały "Złote Czepki"

24.05.2019
Nasze pielęgniarki otrzymały "Złote Czepki"

"Za codzienny trud i zaangażowanie, za wrażliwość i empatię, za szerzenie zasad etyki, profesjonalne spojrzenie i pomoc ludziom potrzebującym, za wysoką jakość świadczonych usług" - tak brzmi uzasadnienie przyznania odznaczeń zawodowych naszym pielęgniarkom.

 

Miło nam poinformować, że trudna i wytrwała praca naszego personelu jest dostrzegana. Pielęgniarki oddziałowe: Pani Anna Cerekwicka z DOOM "Biały Orzeł" w Sokołowsku i Pani Agnieszka Klimczak-Bober z ZOL w Rościszowie zostały uhonorowane "Złotymi Czepkami", jednym z najwyższych odznaczeń zawodowych przyznawanych przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych.

 

Pani Maria Pałeczka, Przewodnicząca Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Wałbrzychu w liście gratulacyjnym skierowanym na ręce Pana Tomasza Maciejowskiego, Prezesa Zarządu Spółki "Sanatoria Dolnośląskie" pisze m.in. następujące słowa "Jestem przekonana, że wyróżniająca się postawa, wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych w/w Pań, będzie motywacją i wzorem do naśladowania dla pozostałych Pań Pielęgniarek."

 

"Uhonorowanym Paniom serdecznie gratuluję i dziękuję za tak wytrwałą i oddaną pracę na rzecz naszych pacjentów" - dodaje Prezes Tomasz Maciejowski.

 

"Złote Czepki" wręczono pielęgniarkom 8 maja 2019r. w Zamku Książ, podczas uroczystości obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.

Galeria