Święta Narodzenia Pańskiego.

20.12.2019
Święta Narodzenia Pańskiego.

Święta Narodzenia Pańskiego coraz bliżej. W tym radosnym czasie oczekiwania, zgodnie z tradycją, pracownicy Sanatoriów Dolnośląskich oraz zaproszeni goście zebrali się w Sokołowsku na Wigilijnym spotkaniu. Był śpiew kolęd, tradycyjne dzielenie się opłatkiem i wzajemne życzenia.


Uroczystość rozpoczął Prezes Zarządu Sanatoriów Dolnośląskich - Tomasz Maciejowski, który podsumował mijający rok i przybliżył plany na przyszłość. Złożył również zebranym świąteczne życzenia. Do życzeń przyłączył się także Burmistrz Mieroszowa - Andrzej Lipiński. Następnie proboszcz z Sokołowska - ks. Jacek Czechowski poprowadził modlitwę, a obecni na uroczystości złożyli sobie życzenia.

Jak przystało na Wigilijne spotkanie, nie zabrakło znakomitego poczęstunku przygotowanego przez pracowników Sanatoriów Dolnośląskich.

W uroczystości uczestniczyło ponad 100 osób. Byli to nie tylko pracownicy z Sokołowska, ale także przedstawiciele wszystkich placówek Spółki z: Szczawna-Zdroju, Rościszowa, Dzusznik-Zdroju i Kudowy-Zdroju. Za przyjęcie zaproszenia na nasze spotkanie dziękujemy także gościom, którzy reprezentowali m.in. Powiat Wałbrzyski, Gminę Mieroszów i Radę Nadzorczą Sanatoriów Dolnośląskich.

Galeria