Architekcie, inżynierze – wygraj 10.000 zł!

06.02.2020
Architekcie, inżynierze – wygraj 10.000 zł!

„Sanatoria Dolnośląskie” Sp. z o. o. ogłosiły konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej nowego obiektu w Dusznikach-Zdroju. Można wygrać 10.000 zł, a później jeszcze więcej zarobić!

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą w branży wypoczynku, opieki i lecznictwa, posiadająca kilka obiektów na terenie Dolnego Śląska. Nasze ostatnie nowo otwarte obiekty to Zakład Opiekuńczo-Leczniczy „Waligóra” i Dom Wczasów Dziecięcych „Odrodzenie” w Sokołowsku. Pozostałe ciągle unowocześniamy i rozwijamy. Obecnie przyszedł czas na jeden z naszych flagowych obiektów - Sanatorium Uzdrowiskowe „Zimowit”, zlokalizowane w centrum Dusznik-Zdroju. Planujemy wybudować tam całkowicie nowy budynek Zakładu Przyrodoleczniczego, który uzupełni naszą ofertę w jednym z najpiękniejszych kurortów Ziemi Kłodzkiej. Znajdą się w nim: część rekreacyjna z basenem leczniczo-rehabilitacyjnym, strefa zabiegów fizjoterapeutyczno-balneologicznych oraz strefa zakwaterowania dla gości hotelowych. W obiekcie będzie także Przychodnia Uzdrowiskowa do obsługi pacjentów ambulatoryjnych.

 

W związku z tym ogłaszamy konkurs architektoniczny na opracowanie koncepcji architektoniczno-budowlanej i zagospodarowania terenu dla zadania pn.: „Budowa Zakładu Przyrodoleczniczego Sanatorium Uzdrowiskowego „Zimowit” w Dusznikach-Zdroju”.

 

Dla zwycięzców konkursu przewidzieliśmy niezwykle atrakcyjne nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 10.000 zł i co ważniejsze - zaproszenie w trybie z wolnej ręki do opracowania kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie własnej koncepcji wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa uzgodnień i decyzji oraz usługę nadzoru autorskiego. Druga nagroda to 10 dniowy pobyt w SU „ZIMOWIT” dla 2 osób. Natomiast trzecią nagrodą jest 5 dniowy pobyt w SU „ZIMOWIT” dla 2 osób.

 

Wnioski o dopuszczenie do udziału w konkursie należy składać do 26 lutego 2020 r. Prace konkursowe będziemy przyjmować do 14 kwietnia 2020 r.

 

Szczegółowe informacje o konkursie do pobrania ze strony internetowej: www.bip.sanatoria-dolnoslaskie.pl zakładka: przetargi / konkursy