KOMUNIKAT

26.10.2020
KOMUNIKAT

Uzdrowiska czasowo zawieszają działalność.

 

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii od dnia 24 października 2020 r. do odwołania, uzdrowiska zawieszają czasowo swoją działalność.

 

W naszym przypadku zawieszenie dotyczy działalności uzdrowiskowej w Sanatoriach Uzdrowiskowych „Azalia” w Szczawnie Zdroju i „Zimowit” w Dusznikach Zdroju. W pozostałych naszych obiektach prowadzących inne rodzaje działalności pracujemy na dotychczasowych warunkach.

Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które miało rozpocząć się od dnia 24 października 2020 r. – nie jedź, pozostań w domu.
Oryginał skierowania na leczenie uzdrowiskowe odeślij do swojego oddziału wojewódzkiego.
Skierowanie do sanatorium będzie mogło zostać zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących.

 

Szczegółowych informacji udzielą oddziały wojewódzkie NFZ.
Pacjenci, którzy rozpoczęli leczenie uzdrowiskowe przed dniem 24 października 2020 r., kontynuują leczenie zgodnie z harmonogramem.