Góra prezentów dla podopiecznych Sanatoriów Dolnośląskich.

22.12.2020
Góra prezentów dla podopiecznych Sanatoriów Dolnośląskich.

Jesteśmy wzruszeni i bardzo wdzięczni. Ponad 140 paczek przygotowali z własnej inicjatywy pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dla podopiecznych zakładów opiekuńczo-leczniczych prowadzonych przez Sanatoria Dolnośląskie. 21 grudnia transport z prezentami, wprost z Urzędu Marszałkowskiego, trafił do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczniczego w Rościszowie oraz ośrodków „Biały Orzeł” i „Waligóra” w Sokołowsku. W Rościszowie w imieniu pacjentów przekazaliśmy podziękowania i własnoręcznie wykonane przez nich ozdoby świąteczne. W Sokołowsku Tomasz Maciejowski, Prezes Sanatoriów Dolnośląskich na ręce przedstawicielki Urzędu Marszałkowskiego, Pani Anny Kukuły, skierował serdeczne i gorące podziękowania dla wszystkich darczyńców.

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę. Sprawiliście wielką radość osobom starszym, samotnym, chorym i wymagającym stałej opieki, którymi na co dzień się zajmujemy.

 

Do każdego prezentu dołączony jest liścik z życzeniami od pracowników Urzędu Marszałkowskiego. Dodatkowo Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Cezary Przybylski do naszych ośrodków skierował specjalne listy w których pisze m. in. „W tych szczególnych dniach życzę Państwu wiele zadowolenia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Wierzę, że przekazywane przez pracownice i pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego upominki sprawią radość i uśmiech na twarzach wszystkich seniorów.”

 

Szczególne podziękowania kierujemy również do Pani Eweliny Szydłowskiej-Kędziera, Radnej Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, która zorganizowała akcję zbiórki upominków w Strzegomiu, Świdnicy oraz Wałbrzychu i osobiście przywiozła je do naszego ośrodka.

Galeria