Promocyjne pakiety zabiegów

Promocyjne pakiety zabiegów

Zapraszamy Państwa do nowoczesnej bazy zabiegowej w SU Zimowit. Poniższe ceny pakietów nie obejmują noclegów oraz wyżywienia. Pakiety w zależności od zdrowia pacjenta oraz rodzaju zabiegów mogą być realizowane w ciągu jednego dnia lub w ciągu paru dni. Sposób ordynacji zabiegów określa lekarz podczas wizyty po przyjeździe pacjenta. Cena wizyty lekarskiej zawiera się w cenie pakietu przy zakupie minimum 5 sztuk.

Pakiet I:

W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż wibracyjny na materacu, okłady borowinowe, kąpiel czterokomorową z wykorzystaniem prądu galwanicznego, faradycznego lub diadynamicznego, gimnastykę przyrządową, kurację pitną, kąpiel igliwiową.

Cena zwykła: 68,00 zł

Cena Pakietu I: 61,00 zł

Pakiet II

W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel wirową kkd i kręgosłupa z wykorzystaniem mineralnej wody leczniczej, elektroterapię, gimnastykę grupową, kąpiel borowinową, masaż klasyczny częściowy, masaż podwodny częściowy, kurację pitną.

Cena zwykła: 106,00 zł

Cena Pakietu II: 96,00 zł

Pakiet III

W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel relaksacyjną w algach, masaż wibracyjny na fotelu, gimnastykę indywidualną w wodzie, kąpiel perełkową, kurację pitną.

Cena zwykła: 104,00 zł

Cena Pakietu III: 93,00 zł

Pakiet IV

W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż podwodny, gimnastykę indywidualną w wodzie, kurację pitną, kąpiel solankową w wannie z hydromasażem, masaż klasyczny częściowy.

Cena zwykła: 125,00 zł

Cena Pakietu IV: 112,00 zł

Pakiet V

W ramach pakietu oferujemy Państwu: Nordic Walking prowadzony przez instruktora, masaż podwodny, gimnastykę na przyrządach, masaż klasyczny częściowy, kąpiel perełkową, kurację pitną.

Cena zwykła: 75,00 zł

Cena Pakietu V: 67,00 zł

Pakiet VI

W ramach pakietu oferujemy Państwu: elektroterapię, okłady borowinowe, kąpiel wirową kończyn dolnych i kręgosłupa, -masaż klasyczny częściowy, gimnastykę grupową.

Cena zwykła: 73,00 zł

Cena Pakietu VI: 65,00 zł

Pakiet VII

W ramach pakietu oferujemy Państwu: Nordic Walking z instruktorem, bicze szkockie, gimnastykę indywidualną w wodzie, masaż podwodny, kąpiel relaksacyjną w algach, kurację pitną, masaż klasyczny całościowy.

Cena zwykła: 237,00 zł

Cena Pakietu VII: 213,00 zł

Pakiet VIII

W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż podwodny, gimnastykę indywidualną w wodzie, masaż klasyczny całościowy ,gimnastykę przyrządowa.

Cena zwykła: 190,00 zł

Cena Pakietu VIII: 171,00 zł

Pakiet IX

W ramach pakietu oferujemy Państwu: gimnastykę indywidualna w wodzie, masaż podwodny, kąpiel relaksacyjną w algach.

Cena zwykła: 100,00 zł

Cena Pakietu IX: 90,00 zł

Pakiet X

W ramach pakietu oferujemy Państwu: gimnastykę indywidualną w wodzie, masaż klasyczny całościowy, gimnastykę przyrządową.

Cena zwykła: 170,00 zł

Cena Pakietu X: 153,00 zł

Pakiet XI

W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel wirową kończyn dolnych i kręgosłupa, masaż klasyczny częściowy, gimnastykę indywidualną w wodzie.

Cena zwykła: 85,00 zł

Cena Pakietu XI: 76,00 zł

Pakiet XII

W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel relaksacyjną w algach, masaż wibracyjny na fotelu, gimnastykę indywidualną w wodzie.

Cena zwykła: 89,00 zł

Cena Pakietu XII: 80,00 zł

Pakiet XIII

W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż podwodny, gimnastykę indywidualną w wodzie, kurację pitną, kąpiel solankową w wannie z hydromasażem.

Cena zwykła: 105,00 zł

Cena Pakietu XIII: 95,00 zł

Pakiet XIV

W ramach pakietu oferujemy Państwu: kurację pitną, kąpiel igliwiową, masaż wibracyjny na materacu.

Cena zwykła: 25,00 zł

Cena Pakietu XIV: 22,00 zł

Pakiet XV

W ramach pakietu oferujemy Państwu: masaż wibracyjny na materacu, gimnastykę indywidualną w wodzie, kąpiel igliwiową.

Cena zwykła: 75,00 zł

Cena Pakietu XV: 67,00 zł

Pakiet XVI

W ramach pakietu oferujemy Państwu: Nordic Walking z instruktorem, bicze szkockie, gimnastykę indywidualną w wodzie.

Cena zwykła: 77,00 zł

Cena Pakietu XVI: 69,00 zł

Pakiet XVII

W ramach pakietu oferujemy Państwu: kąpiel relaksacyjną w algach, kurację pitną, masaż wibracyjny na materacu.

Cena zwykła: 35,00 zł

Cena Pakietu XVII: 31,00 zł

Oferta jest wzbogacona o nowe usługi realizowane w Sanatorium Uzdrowiskowym "Zimowit" w ramach realizacji projektu: Modernizacja pawilonu II Sanatorium Uzdrowiskowego Zimowit w Dusznikach-Zdroju wraz z budową bazy zabiegowej.

Projekt jest współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013 pt.